Piercing u faceta

Posted: March 6, 2013 in biżuteria
Tags: ,

Dzisiaj chciałem poruszyć temat kolczyków.

Oczywiście chodzi o kolczyki u mężczyzny 😉

Faceci noszą kolczyk w kilku standardowych miejscach – brew, pępek, ucho.  Jest z pewnością parę innych obszarów, gdzie te kolczyki się pojawiają, jak język, wargi, czy sutki (o miejscach nieco bardziej intymnych wzmiankować nie będę 😀 ).

Czy każdy facet z kolczykiem wygląda wporzo? W niektórych grupach kulturowych jest to całkowicie akceptowane, a nawet mile widziane. Nieco bardziej konserwatywni uważają, że kolczyki i wszelka biżuteria jest zarezerwowana wyłącznie dla pań.

Facet z kolczykiem

Osobiście uważam, że wszystko zależy od tego w czym dobrze się czujemy. Jeśli zrobimy sobie kolczyk w pępku, a potem gorliwie będziemy go chować pod grubymi bluzami, czy przez przyjmowanie dziwnych pozycji, to nie ma to sensu. inna sprawa, to nasza „sylwetka”. Chyba nie znajdziemy wielu ludzi, których podniecałby kolczyk w pępku u kolesia mającego brzuchola jak Grizli ;).  Jeśli fajnie czujemy się z kolczykiem, czy to w pępku, czy w brwi, nie wstydzimy się go prezentować, czujemy się pewnie, to przez samo to, wyglądamy atrakcyjniej w oczach innych.

O ile ostrożne podejście do piercingu jest OK, a czasami dobrze podkreśla charakter człowieka, to jednak zbyt nachalna ilość biżuterii w naszym ciele, może przynieść odwrotny efekt. Reasumując, męskie kolczyki– TAK, ale wszystko z wyczuciem. Niech całość (my i biżuteria) tworzy stylowy zestaw. Niech biżuteria będzie dodatkiem, który czyni nas pociągającym, dodatkiem do naszego ciała, a nie wręcz przeciwnie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s